<<<Leah Clearwater - Info>>>

1. září 2010 v 10:02 | sherryna |  La Push
Leah se narodila v roce 1986 matce Sue a otci Harrymu. Má mladšího bratra Setha. Otec Harry jí zemřel na srdeční infarkt, a tak žije jen s matkou a bratrem v rezervaci La Push.
Leah je bývalá přítelkyně Sama Uleyho. Leah a Sam byli nejzamilovanější pár na střední škole. Začali spolu chodit, už když byla v prváku. Když se Sam poprvé proměnil ve vlkodlaka, zburcovala spolu se Samovou matkou pátrací oddíly a policii, aby ho hledaly.
Sam se vrátil, ale nechtěl nikomu říct, kde byl. A pak se Sam jednoho odpoledne náhodou setkal s Quilovým dědečkem, když starý Quil Ateara přišel navštívit paní Uleyovou. Pan Avara svolal radu starších a ti Samovi všechno vysvětlili. Sam o tom ale s Leou nemohl mluvit. Leah zuřila, že jí nechce říct, co se děje - kde byl, kam chodí v noci, proč je vždycky tak vyčerpaný -, ale nějak to zvládali. Snažili se. Opravdu se milovali.
Jednou o víkendu ji přijela navštívit z rezervace Makahů její sestřenice, Emily Youngová.
Sam Leu opravdu miloval. Ale když spatřil Emily, už na tom nesešlo. Rozešel se s Leah.
Leah se také proměnila ve vlkodlaka - stejně jako její bratr Seth. Stejně jako její matka nenávidí upíry. Leah by se nejraději vrátila zpátky ke svému původnímu životu.
Když se Jacob rozhodne přijmout svůj úděl ve smečce a odejde, odejde Leah s ním, aby nemusela být v Samově blízkosti. Leah Jakoba neměla moc ráda, ale postupně se stávají přáteli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darlos darlos | Web | 1. září 2010 v 12:52 | Reagovat

Mohla bych poprosit o nějakej odkaz ze kterejch fotek bys ho chtěla udělat??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama