Twilight saga <<<interwiew with Nikki Red>>>

10. září 2010 v 8:26 | sherryna |  Herci atd.

Vanity Fair udělala nový rozhovor s herečkou Nového měsíce Nikki Reed (Rosalie Haleová). Nikki komunikovala s Vanity Fair přes email kvůli svému nabitému rozvrhu.

Co se ve vašem životě nejvíce změnilo od doby, kdy bylo vysíláno Stmívání?
Největší změnou je, že lidé mě teď poznávají. Před Stmíváním jsem občas slýchala "Hej, ty jsi ta holka z toho filmu?", ale nikdo neznal mé jméno a příjmení. Fanoušci ságy jsou úžasní a je to velice lichotivé.

Jak se natáčení Nového měsíce lišilo od natáčení Stmívání?
Všichni už jsme byli přátelé, když jsme dorazili do Vancouveru filmovat Nový měsíc. Byla tam očividná blízkost, která se stala zřetelnější vůči konci Stmívání.
(Tohle nevím, jestli mám přeložené správně, ale významově je to zhruba takhle. :D)

Změnilo se něco v tom, že jste spolupracovali na obou filmech?
Jo, zvykli jsme si chodit na spoustu společných večeří.
(Toto jsem trochu nepochopila. :D)

Máte vy nebo herci, ztvárňující Cullenovy, nějaký rituál nebo něco, co děláte, abyste se připravili nebo "naladili" před natáčením scény?
Vlastně nemáme žádný rituál, kdy bychom se "dostali do své role", leda že byste počítali neustálé vtipkování a chaos.

Rosaliina role se s každým filmem rozrůstá. Jaké scény - z těch doposud natočených tří filmů - vás bavilo natáčet a proč?
Včera jsem skončila se Zatměním (aspoň myslím, že je to takhle správně přeložené!:D) a scéna, kterou jsme natáčeli jako poslední, je pravděpodobně moje nejoblíbenější. Konečně jsem mohla vypovědět svůj příběh, velmi jemným propracovaným způsobem.

Jaké bylo pracovat s Chrisem Weitzem na Novém měsíci a Davidem Sladem na Zatmění?
Je to náročné, protože každý režisér má jinou perspektivu a jiný přístup. Bylo skvělé pracovat s Davidem, protože si vždyčky vyšetřil čas si se mnou sednout a probrat každý moment. Chris je úžasný člověk, ale bohužel jsme spolu neměli moc práce, protože Cullenovi jsou jen v několika málo scénách v Novém měsíci. David je osobnost a při práci s ním jsme si užili spoustu zábavy. Oba muži mají velmi silnou představivost, což je nezbytné.


Elizabeth Reaser řekla, že 2 z vás se kamarádí a rádi poslouchají Jay-Z. Je to to, co běžně děláte ve vašem volném čase? (?nevím, jestli je tohle dobře přeložené... :D)
Jo, já a Elizabeth jsme se během filmování Zatmění sblížily. Zážitky ve Vancouveru byly tentokrát více oddělené, jak jsme byli rozděleni do různých obytných míst z bezpečnostních důvodů. Všichni jsme byli totálně vyčerpaní a rutinně fotografováni pokaždé, když jsme vyšli z apartmá. Byla jsem velmi vděčná mít tam Elizabeth s Jay-Z a tmavou čokoládou. (omluva za ten strašný překlad :D)

Jakou jinou hudbu právě teď ráda posloucháte?
Miluju Chrise Cornella.

Jak Stmívání ovlivnilo vaši kariéru?
Představilo mi jiné publikum, více kritiky a naučilo mě více se smát.

Jakou práci byste ráda dělala poté, co sága Stmívání skončí?
Určitě si na chvíli vydechnu a budu objevovat režii/produkci/psaní.

Stmívání, Nikki Reed
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TAMIA TAMIA | Web | 10. září 2010 v 13:22 | Reagovat

SUPR ROZHOVOR:) A MÁŠ MOC KRÁSNÝ BLOČEK:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama